Kaliteli ve Şık tasarımlarıyla bizlere öncülük eden DUMLU OFSET ailesine ERMETSAN ÇELİK KAPI olarak teşekkür eder, Başarılarınızın devamını dileriz.

ATİK DOĞAN
ERMETSAN ÇELİK KAPI

Firmamızın Katalog,Broşür Tedarikinde Önemli Yere Sahip Olan DUMLU OFSET Çalışanı Ve Mustafa DUMRUL Beye Göstermiş Oldukları Önem,Hassasiyet Ve Alakalarından Dolayı Teşekkürlerimizi Sunar,Başarılarının Devamını Dileriz…

İBRAHİM SARIALP
LALE SUNTA MDF AĞAÇ LTD. ŞTİ. YÖN.KRL.BŞK.

Şirketimizin 15 yıldır reklam ve tanıtım ve broşur işlerinde şirketimizi en üst düzeyde temsil edecek hizmetleri uygun çelik kapı ailesine sundugu için öcelikle süleyman beye mustafa beye ve dumlu persenoline sonsuz şükran me minnettarlıgımı sunarım ve bu hizmetlerinin devamını temenni ederim kalite tesadüf degildir tamemen zorlu çalişmaların eseridir verilen hizmetin memnuyetinin bir ömür boyu sürmesi dilegiyle teşekürler dumlu ofset

AHMET ULUAGAÇ
AHMET ULUAGAÇ UYGUN ÇELİK KAPI

Dumlu Ofset Ailesine ; öncelikle ALDORA STEEL DOOR a verdiğiniz yüksek kaliteli basımlarınız, çok zengin tasarımlarınızla ve şimdiye kadar vermiş olduğunuz hizmetler için ayrı ayrı sizlere çok teşekkür etmek istiyoruz. Kendi adıma söylemek istiyorum Gerçekten yaptığınız işler çok hoş görüntüler var, bir bakınca insan bir daha gözünü alamıyor. Başarılarınızın devamını diler, herşeyin gönlünüzce olmasını arzu ederiz.

A.KERİM AKBAŞ
ALDORA STEEL DOOR GENEL MÜDÜR

TUNA AHŞAP KAPI ailesi olarak sizlerden almış oldugumuz üstün kalıte ve tasarımlarla müşterilerimize daha kolay buluşmamıza vesile olan S.N DUMLU OFSET mustafa beye sonsuz saygılarımızı sunar .işlerinde başarılar dileriz. ayrıca çelik kapı ahşabı olarak kayseride ilk katologu TUNA AHŞAP a yapmanızdan dolayı ayrı bir gurur duymaktayız.

Mustafa TUNA
Tuna Ahşap

Sektörümüzde katolog tedarikçisi olan ve kaliteli katolog çalışmalarına imza atıp bizi müşterilerimizle daha kolay buluşmamızı sağlayan sayın DUMLU OFSET MUSTAFA DUMRUL ve ekibine çok teşekkür ederim saygılarımla

Ramazan KAYA
Ar-Tuğra Ahşap

Firmamız,ÖZKAR ÇELİK KAPI’ya vermiş olduğu güzel hizmetlerden dolayı, Çözüm Ortağımız Dumlu Ofset’e, teşekkür ediyor,saygılar sunuyorum.

Şaban KARASLAN
Özkar Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı

Bugüne kadar ki olan Yüksek Kalite Politikamız ve  Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız bugünden sonra da artarak ve gelişen dünya teknolojilerini takip ederek devam edecektir.

Mustafa Dumrul
Dumlu Ofset

Görüşleriniz bizim için önemlidir

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve kuruluşumuzdan beri varolan müşteri memnuniyeti politikası sayesinde sizlere her zaman yaptığımız işin en kalitelisini ve en modern halini sunmaya gayret ettik.

Bu doğrultuda yukarıda belirtilen yorumlar yaptığımız işlerin ne denli yerinde olduğunu birkez daha gösterdi. Yorumlarınız için teşekkürler

Telefon Numaralarımız :

0352 336 29 60 – 0549 336 29 60 – 0352 336 48 54

E Posta

info@dumluofset.com

Kendi Yorumunuzu Bırakın Yayınlayalım

Mesaj Gönderclear